Навесні, після звільнення Київської області від окупації, було виявлено свідчення численних воєнних злочинів, скоєних російськими військовими: масові вбивства та катування громадян, масштабне мародерство, розграбування та руйнування міст і сіл.
Автор Adamdar/CA Георгій Іванченко — молодий фотодокументаліст із Київської області. Його рідне село Пилиповичі в Бучанському районі було окуповане в перші дні війни. Після звільнення Київської області від російських загарбників, Іванченко став одним із перших журналістів і волонтерів, хто поїхав на деокуповані території. Дорогою додому, Іванченко документував сліди вторгнення та руйнування, залишені російськими військами. У цій фотоісторії — знімки селища Бородянка на початку квітня, у перші дні деокупації.
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80.%20%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%20%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%97%D1%80%D1%83%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%20%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B8%204.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%20%D1%80%D1%8F%D1%82%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%97%D1%80%D1%83%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%20%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B8.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%94%D1%96%D0%BC%20%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%20%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9%20%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B8_.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%B4%D1%96%D0%BC%20%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8.jpg)
![](/media/Image%20library/2022/2022.12%20Borodyanka/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%B9%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%20%D0%B2%20%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D1%86%D1%96%20%D0%BF%D1%96%D1%81%D0%BB%D1%8F%20%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%85.jpg)